Daudzdzīvokļu ēku siltināšana

Mājas fasādes siltināšana ar MARMOROC ļauj ieekonomēt līdz 40% no izmaksām par siltumu.

Kāpēc MARMOROC fasādei atdod priekšroku, salīdzinot ar dekoratīvo apmetumu?

Ar Marmoroc siltinātā fasāde pirmā brīdī liekas dārgāka par apmetumu, taču ir daudz lētāka ekspluatācijā,  jo tai nav nepieciešama regulāra apkope. Ar MARMOROC fasādi vecākā nosiltinātā māja Zviedrijā stāv jau 55 gadus. Pie tam, flīzes ir viegli nomaināmas.

Mūsdienu apkures izmaksas ir tik augstas, ka fasādes siltināšanas  un apkures sistēmas atjaunošanas gadījumā finansiālie ietaupījumi pārsniegs bankas aizdevumu.
Pēc mūsu pieredzes pilns risinājums sniedz 40% apkures izmaksu ietaupījumu.

Paredzētais dekoratīvā apmetuma kalpošanas laiks ir apmēram 25 gadi, pie nosacījuma, ka
regulāri ik pēc 5 – 7 gadiem jāveic apmestas fasādes pārbaude, mikroplaisu špaktelēšana un pārkrāsošana. Savukārt, ja jums būs Marmoroc fasādes apdare, jūs varat par to nedomāt  vismaz nākamos 25 gadus.

 

Fasādes siltināšana

Vislabāk , protams, pieaicināt ekspertu procesa sākumstadijā, pirms uzsākt projektēšanu un finansējuma meklēšanu. Tā varēs uzreiz norādīt uz apgrūtinājumiem un  īpatnībām jūsu projektā, lai tās varētu ņemt vērā projekta veikšanai, kurā jūs iegūsiet lielisku un izskatīgu ventilējamo fasādi Marmoroc, kurai  nav vajadzīga kopšana.

Procesa SECĪBA.

  1. Kontakts

Jums ir iespēja sazināties ar mums un palūgt konsultāciju.

  1. Mēs ar lielāko prieku atbauksim novērtēt jūsu māju

Visas un katra māja ir atšķirīgas – kādām gar sienu ierīkots dūmvads, citai mājai jāsakārto balkoni,  vajadzīga arī jumta siltināšana, logu un durvju nomaiņa, jānosaka vēlamais siltinājuma biezums. Iesākumā, mūsu speciālistam jānovērtē Jūsu nams.

  1. Mēs sagatavosim darbu izmaksu tāmi.

Novērtējot apkures sistēmu, jumtu un citus elementus, mēs sapratīsim nepieciešamo darbu apjomu, un varēsim noteikt prioritātes. Pēc tam mēs jums sagatavosim izmaksu Tāmi  šo darbu veikšanai, lai jūs to varētu ņemt vērā nākamajos procesa etapos.

  1. Galīgais cenas piedāvājums, darbu uzsākšana.

Tiklīdz Jūs esat ieguvuši finansējumu, mēs varēsim izveidot galīgo piedāvājumu un apskatīt, kādi tieši darbi iekļaujami finansējuma budžetā. Ja piedāvājums Jūs apmierinās, mēs uzsāksim jūsu nama renovāciju , vienojoties par visu nepieciešamo.

MARMOROC
VISILGLAICĪGĀKA FASĀDE,
TAS NOZĪMĒ,
KA PAR TĀS APKOPI
VAR AIZMIRST NĀKOŠOS
20 -30 GADUS

Pārlūkojot vietni, jūs akceptējiet nepieciešamo sīkfailu lietošanu.
Apstiprināt
Privacy Policy